Prawica: definicje i receptory

Czy dziennikarz TVN24, Jacek Pałasiński, przesadził w poniższym cytacie? Wszak przetransponował cechy prezesa PiS na prawicowy medialny chłam.

Co się nie zgadza? Niedomycie? Obleśność? Nieestetyczność?

Wszystko się zgadza, prawica nawet z barw narodowych, z flagi zrobiła szmatę.

Czego się nie dotknie, zeszmaci. Spieprzy. Lech Kaczyński poleciał do Smoleńska, „Kartofel” zrobił z siebie (niestety, z innych też) kartoflankę.

Za tę prawdę o zeszmaceniu wszystkiego przez prawicę sepleniący „prawdy” portal Sakiewicza „niezalezna od rozumu” w swoim obleśnym stylu dziennikarza TVN24 nazwała:

„To jest bydlę i wnuk Goebbelsa”, „Kabotyn! Kacapski śmierdziel”, „WSI-owy głupek”, itd.

A dziennikarz jest od przestrzegania społeczeństwa, do czego dojdzie, gdy „kartofle” dorwą się do władzy.

JACEK PAŁASIŃSKI, DZIENNIKARZ

Na dziennikarzu ciąży dodatkowy obowiązek dbania o dobro społeczeństwa, kraju, wspólnoty ludzkiej. Obowiązkiem dziennikarza jest ostrzegać przed grożącymi im niebezpieczeństwami. Narodowo-bolszewizujący PiS jest najpoważniejszym zagrożeniem dla Polski i Polaków.

Kartofel Kaczyński ma nam fundnąć ogólnopolski Smoleńsk, kartoflankę? Tego oczekujemy?

1 Komentarz

  1. Twój blog jest żałosny. Nie wiem czy masz w ogóle pojęcie o czym piszesz, chyba znikome. Za dużo mediów się ktoś naoglądał chyba. Weś się lepiej za książki. Czasem warto mieć jakąś wiedze na pewne tematy a nie opierac ją na zakłamanych mediach. Nie są one dobrą podstawą do rozwoju.. raczej do ogłupiania.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.